S kým spolupracujeme a doporučujeme

V této sekci najdete naše partnery, se kterými spolupracujeme a které se nebojíme doporučit! :) 

Foto&Video

Jako prvního partnera Vám představujeme Foto a Video Chameleon. 

Jedná se o velmi šikovný a jednoznačně sehraný pár - Terku a Zdeňka. Terka běhá s foťákem a Zdeňka najdete zase za kamerou. Jejich služby jsou komplexní od A do Z, v jejich portfoliu najdete nespočet svateb, na kterých pracuji ať už spolu nebo každý zvlášť.  Tento pár se nebojí ani dálek, dojedou za Vámi prakticky kamkoli, vše je jen o domluvě. Na jejich webových stránkách najdete nabídku služeb včetně ceníku. Tito dva jsou velmi aktivní i na sociálních sítích, kde najdete většinu jejich práce. 

Rozhodně je to někdo, koho na své svatbě potřebujete :) 

https://fotovideochameleon.eu

Restaurace Mohelenský dvůr - Mohelno

Toto místo opravdu stojí za to! Ať zde chcete mít svatbu či jinou akci. Jedná se o malebnou restauraci s velkou zahradou v centru obce Mohelno. Pan Malý se svým týmem pro Vás udělají první poslední a vytvoří Vám nezapomenutelný zážitek na celý život. V Mohelenském dvoře nemusíte mít pouze hostinu a večerní párty, ale také je tu možnost svatebního obřadu. Restaurace nabízí také ubytování což je jednoznačně výhoda. 

POZOR! Mohelenský dvůr se umístil na třetím místě jako nejoblíbenější místo roku 2021! 

Přehled volných termínů naleznete na Facebookových stránkách, kde je pan Malý aktualizuje, avšak pozor už jich na přítí rok moc nezbývá :) 

https://www.restaurace-mohelenskydvur.cz

Výkvět

Floristka Verča je jednoznačně "MUST HAVE" na Vaší svatbě. Na svatbu Vám připraví snad vše co si řeknete od kytic přes náramky, slavobrány či výzdobu svatební tabule, nebo také věneček pro pejska i takové věci zvládne, poradí si prakticky se vším.

S Verčou si jednoduše domluvíme osobní schůzku a proberete co se Vám líbí a co ne. Její svatební výtvory a nejen to najdete na jejím Facebooku a na Instagramu. 

https://www.facebook.com/Vykvetatelier/

Fotografka Marcela Jarošová 

Marcelku můžeme doporučit všemi deseti. Její svatební fotky Vám vezmou jednoduše dech, stejně jako nám na naší svatbě. Marcela je velmi milá a je pro každou špatnost, nejsou to žádné strojené pózy, ale přirozenost a jednoduchost. Při focení se cítíte příjemně a sebevědomě a poté se nestačíte divit jaké fotky vzniknou. Na osobní schůzce proberete vše co chcete a nechcete, kde byste se chtěli fotit, kde máte obřad a hostinu a vše doladíte podle Vašich představ. Marcela je hodně aktivní na sociálních sítích kde najdete převážnou většinu její tvorby. 

https://www.facebook.com/marcelajarosovafotografka